Horoskopy › VIP › Nefertitis.cz – drahé a léčivé kameny

Nefertitis.cz – drahé a léčivé kameny

Kameny podle znamení zvěrokruhu

Kameny podle znamení

Vzácné a krásné kameny přitahovaly pozornost lidí od nepaměti. Již první astrologové začali určité kameny přiřazovat k jednotlivým znamením zvěrokruhu s tím, aby tyto kameny dokázaly podpořit kladný vliv jednotlivých planet na lidský osud a zároveň aby pomohly v situacích, kdy osud není člověku právě příznivě nakloněn. Kameny podle znamení zvěrokruhu tak mohou povzbudit Vaši energii a spirituální naladění. Drahé kameny představují zároveň talismany, které Vás mohou provázet na každodenní pouti a zpříjemnit Vám pohled na svět i svojí krásnou estetikou. Vyberte si proto kámen, který se hodí k Vašemu znamení zvěrokruhu. Každému znamení je přisouzena jiná sada kamenů, avšak výběr je široký, takže si každý jistě najde svého favorita, případně i šperk, kterým může podtrhnout svůj styl.

Kameny podle znamení zvěrokruhu Kameny podle znamení zvěrokruhu

Nefertitis.cz

Nefertitis je online obchod s drahými a léčivými kameny, který spatřil světlo světa již v roce 2008. Během let se z malého e-shopu stal jeden z lídrů na českém trhu v prodeji nerostů. Nefertitis také dokázal posbírat tisíce Facebookových fanoušků. Jak se to podařilo? Jednoduše. Pokud to, co děláte, není jen otázkou nezáživného zaměstnání vykonávaného pouze pro zisk, ale snažíte se věnovat práci s láskou a předat také kus pozitivní energie a znalostí, pak to ostatní vždy poznají a ocení. Drahé a léčivé kameny jsou pro Nefertitis nejen obživou ale skutečným posláním.

Nefertitis logo

Horoskopy s drahými kameny

Redakce našeho portálu eTarot přišla s nápadem připravit netradiční horoskopy lásky na rok 2017 s pomocí kamenů, které budou symbolizovat jednotlivá znamení a jejichž vzájemná konstelace znázorní souvislosti, jež mohou být pro vztahy všech znamení určující. O spolupráci jsme požádali právě Nefertitis a rozhodně toho nelitujeme. Nachystali pro nás krásnou kolekci kamenů, které rozhodně potěší každého vnímavého čtenáře a milovníka esoteriky. Již nyní se tedy můžete těšit na neobvyklou novinku v oblasti horoskopů. Zároveň věříme, že pokud hledáte ten spravný kámen pro Vaše znamení, naleznete jej stejně jako my u Nefertitis.

Kameny podle znamení zvěrokruhu Kameny podle znamení zvěrokruhu Kameny podle znamení zvěrokruhu Kameny podle znamení zvěrokruhu