Horoskopy › VIP › Outdoor kalhoty v Brně?

Outdoor kalhoty v Brně? Pánské i dámské outdoorové kalhoty rozhodně jen od Rejoice!

Uměli byste vyjmenovat 5 věcí, které ještě nedávno neodmyslitelně patřily k našemu životu a dnes na ně již lidé pomalu zapomínají?

Hledáte prodejce kvalitních outdoorových kalhot v Brně?

Sehnat kvalitní outdoorové kalhoty je jistě pro milovníky přírody a turistiky zásadní otázkou. Zkusíme Vám proto poradit, kam se pro outdoorové kalhoty v Brně vydat. Internetové recenze jsou jistě důležitým zdrojem informací, ale často není nad osobní zkušenost a hlavně možnost vyzkoušet si kalhoty přímo v kamenné prodejně. Naše doporučení v oblasti nákupu outdoorových kalhot je jednoznačně prodejna Rejoice Brno, která se nachází na ulici Gorkého 28.

Proč právě Rejoice?

První kostkované turistické kalhoty z této "kopretinové" dílny na Vysočině spatřily světlo světa již v roce 1998. Značka Rejoice je tak tradičním českým výrobcem outdoorového oblečení a doplňků. Na kvalitě materiálu Rejoice rozhodně nešetří a česká invence se promítá do všech modelů, které tuto textilní dílnu opustí. Pánské outdoorové kalhoty i dámské outdoorové kalhoty v sobě tak snoubí úžasného ducha "zlatých českých ručiček" s vůní kopretin z Vysočiny.

Důvody k nákupu v brněnské prodejně pak popisuje vyčerpávajícím způsobem článek nazvaný "Pět důvodů, proč nakupovat v obchodu Rejoice Brno" z něhož jen krátce vybíráme to nejdůležitější:

Ještě hledáte, co byste nadělili pod stromeček blízkým, kteří mají rádi přírodu a hlavně těm, jež ocení kvalitní české oblečení? Na světě je přece krásně! Zkuste se na minutu zastavit, relaxovat a nasát atmosféru úžasného místa.
  1. Brněnský prodejce – nákupem podpoříte naši brněnskou prodejnu. My z našeho skromného zisku zase na oplátku podporujeme další podnikatelé z Brna. Vaše peníze tedy zůstanou v brněnském regionu.
  2. 100% český výrobce – když si koupíte outdoorové oblečení značky Rejoice, bude Vás ryze česká kopretina hřát nejen na těle, ale i u srdíčka.
  3. Kamenná prodejna s lidskou tváři – v malé brněnské prodejně se postaráme o to, abyste od nás odcházeli s úsměvem, protože o spokojené zákazníky nám jde v první řadě.
  4. Dotek přírody i moderní technologie – v prodejně Rejoice Brno naleznete i outdoor oblečení využívající vyjma přírodní bavlny, lnu či bambusu i materiály jako jsou Spandex, Softshell stretch nebo Softshell elasten.
  5. Sportovní duch s fair play – Rejoice je především volbou pro poctivé a normální lidi, kteří mají rádi kvalitu, přírodu, zdravý sportovní styl života a uznávají pravidla Fair Play.

Outdoor s úsměvem

Rejoice Brno začal na konci roku 2017 rovněž s novým blogem, kde vtipnou a netradiční formou ozvláštňuje nejrůznější hlediska turistiky a také outdoorového oblečení a doplňků, které Rejoice vyrábí a v Brně prodává. V brněnském obchodě naleznete vyjma kalhot i mikiny, bundy, čepice, košile, sukně – zkrátka vše, po čem duše milovníka přírody prahne. Sledujte také náš Facebook, kde zveřejňujeme novinky z blogu i nové modely oblečení v naší nabídce.

Na Vaši návštěvu prodejny Rejoice Brno se těší

Pavlína Zbořilová

Jedna a jedna nemusí být vždy nutně dvě. Pokud se dá dohromady lidská vynalézavost a to nejlepší z přírody, pak je na světě dokonalá peněženka! Vyhněte se hazardu. My jsme féroví. U nás vyhrává kopretinu úplně každý!