Horoskopy › VIP › Originální zásnubní a snubní prsteny z Brna

Originální zásnubní a snubní prsteny z Brna

Zásnubní prsten s diamantem 0,6 ct

Originální šperky

Zlatnictví v Brně Husovicích, které je rodinnou dílnou Zdeňka Sokopa, představuje místo, kde již léta vznikají zcela originální šperkyzlaté snubní prsteny, zásnubní prsteny, náušnice i přívěsky. Sériová výroba je možná důležitá v továrnách, ale na místě pravé zlatnické tradice se každý jednotlivý šperk stává nezaměnitelným originálem. Skutečná zlatnická tradice se tak předává v dílně pana Sokopa z generace na generaci.

Zásnubní prsteny

Hledáte originální zásnubní prsten s malým briliantem, případně výjimečný zásnubní prsten s větším diamantem, který se stane osobitým pojítkem Vaší hluboké lásky? Zlatnická dílna Zdeňka Sokopa je jistě správným místem, kde můžete takový prsten pro zásnuby pořídit. Klasické vzory zásnubních prstenů, netradiční modely, ale i velmi luxusní varianty s diamantem (briliantem), které doprovází nejlepší certifikáty GIA nebo IGI, to vše Vám brněnské zlatnictví může nabídnout.

Snubní prsteny

Brněnská zlatnická dílna Zdeňka Sokopa se specializuje také na tradiční ruční výrobu snubních prstenů. Pan Sokop Vám ochotně zhotoví ideální pár zlatých kroužků, které dokážou manželský pár provázet po celý život. V případě zájmu pro dámský snubní prsten pomůže též vybrat i vhodný kámen (diamant či jiný drahokam).

Oprava šperků

Výrobu zlatých šperků neodmyslitelně doprovází i opravy. V brněnském zlatnictví odborníci opravují šperky, čistí a dodávají nový lesk nejen vlastním prstenům či řetízkům, ale i výrobkům s původem v zahraničí či od jiných českých zlatníků. Pokud máte s Vaším šperkem jakýkoli problém a bydlíte v Brně či okolí, budete u pana Sokopa na správné adrese.

Brněnské zlatnictví

Umění, dovednost a především úcta k řemeslu patří neodmyslitelně ke všem šperkům, které ve zlatnictví Zdeňka Sokopa spatří světlo světa. Všechny vyrobené šperky jsou pečlivě zkontrolovány a označeny Puncovním úřadem Brno, kde je zlatnictví registrováno.

Na Vaši návštěvu brněnského zlatnictví se těší

Zdeněk Sokop

Zásnubní prsten s diamantem 0,6 ct Náušnice s diamantem (briliantem) 0,3 karátu
Snubní prsteny ze žlutého a růžového zlata Zlatý přívěsek znázorňující molekulu THC